1. Stal som sa po prvý raz v živote ujom!!!* Môj synovec Ondrej veľa je a rád sa vozí.
* Poznámka pod čiarou. Výnimočne používam tri výkričníky napriek tomu, že súhlasím s Adrianom Moleom, ktorý ich za bežných okolností odsudzuje ako zbytočné mrhanie. Výnimočné okolnosti ich oprávňujú. Koniec poznámky pod čiarou.
2. Po viac ako deväť a pol roku som opustil svojho predchádzajúceho zamestnávateľa . Skoro presne dva mesiace som na čakal na novú zmluvu. Nuž, registrácia úplne novej spoločnosti nejakú dobu trvá. Už to je v poriadku a už fachčíme, až sa z nás dymí.
3. Vodičský preukaz mám už skoro 14 rokov, no veľa som toho nenajazdil. Vlastne za posledný mesiac a pol zďaleka najviac. Prosto som sa do toho pustil. Tento týždeň som si bol obzrieť auto, ktoré kupujem. Potom si naňho nalepím nejaké Z ako svojho času Rony .
O troch nezabudnutiahodných udalostiach
Súkromná správa, ktorú som dnes dostal, ma prefackala. Zdá sa, že som vo svojej autocenzúre (nepísať o každej hovadine, ktorá sa mi prihodí) postúpil príliš ďaleko. Prestal som si zapisovať veci zo svojho života, ktoré za to stoja. Z posledných troch mesiacov stručne vyberám v poradí dôležitosti.