Urodilo sa v januári 2013 (diskusie) - 1. diel

Autor: Juraj Lörinc | 23.2.2013 o 0:15 | Karma článku: 11,26 | Prečítané:  16030x

Čo vám budem vykladať. Január bol masaker, pokiaľ ide o počet záznamov, ktoré mám v adresári o oznámených diskusných hláškach. Spolu som narátal 64 hlásení, z nich niektoré boli viacnásobné. Super, ďakujem mojim agentom, ktorými boli tentoraz Zuzana, Blanka, Martin, Adri, apoali, Daniel Ď., darebnica, Emusha, guglielmo, jorge, Juraj Macko, Kaleid, Miro K., palidzi a squela.

Keď sme už o obsahu, tu je nevyčerpávajúci prehľad tém: zastrelený poľovník a neobratné zatĺkanie prezidentskej kancelárie, novoročné vyznamenávanie výnimočných Slovákov, denník RSS (to nevymyslíš, to je život), novoročná amnestia, Slovan v KHL stále nad čiarou postupu do play-off o Gagarinov pohár, vedci prekročili absolútnu nulu (nejako sa mi nedá napísať, že ju podliezli), Harabinove zdravotné problémy, slovenský balón (ne)stratený v stratosfére, silné sneženie v Bratislave (tentoraz viac ako 2 cm) a inde, koniec výluky NHL spojený s odchodom jej hráčov z KHL, Neil Armstrong sa priznal k dopingu, objav konského mäsa v hamburgeroch a jedu na potkany v keksíkoch, boj proti potratovým tabletkám (ktoré ŠÚKL už zaregistroval), objavila sa perspektíva zimnej olympiády spoluorganizovanej Poľskom a Slovenskom, publikovanie inštruktážneho videa McDonald's ("nezapomeň na okurku"), cesty sú už počas zimy v dosť katastrofálnom stave (and counting), v Česku si zvolili nového prezidenta (druhú stranu opozičnej zmluvy), chrípková epidémia, MS vo futbale v Katare boli kúpené (teda opäť korupcia na najvyššej úrovni pri rozhodovaní o konaní športového podujatia).

Z mojich objemových povzdychov sa dá odhadnúť, že januárový výber som opäť rozdelil na dve polovice. Celkom sa to ujalo.

Gašparovič omilostil stovky väzňov, takto sa tešili slobode a diskusia


Zábery TV SME. Ešte šťastie, že Slovenská republika oslávila 20. výročie vzniku. Vďaka tomu mohla byť amnestia. (Treba priznať, že slovenskému prezidentovi sa asi vydarila viac ako českému.)

Začo ste sedeli ?
Rozbila som papuľku otravnému novinárovi.. :)
Jozefx


no veľmi ma nezaujíma, čo je to a ako vyzerá novinárska etika a slušnosť, ale viem, že napríklad kradnúť určite nepatrí do etickej, morálnej a slušnej výbavy človeka. to len tak na okraj.
meno priezvisko
Ale patri do moralnej vybavy cloveka. Ved sa tu kradne, ako keby bolo nemoralne nekradnut!
henrichg


je to tak ako vzdy.
z kazdeho Gasparovicovho rozhodnutia sa tesia iba kriminalnici
bananova republika

Jean Michel Jarre zvažuje pre daň odchod z Francúzska a diskusia


Francúzi s ročným príjmom nad milión euro by mali platiť daň vo výške 75%. To sa nepáči viacerým, tuším Gérard Dépardieu sa už poruštil, aj keď podľa článku sa mé pobelgičtiť. Niečo podobné zvažuje aj Jarre, konkrétne rozmýšľa nad londýnskym Tech City.

France loses
oxygene...
palinopalino

Zaujala ma aj otázka na autora článku, súvisiaca s doplňujúcou informáciou o Dépardieuovi:

Jozef Tvardzík, koľko máš rokov?
Lebo keď niekto napíše Gerard Depardieu v zátvorke Obelix, nemôže mať viac ako trinásť.
adamsangala

Gašparovič vyznamenal Trnku z Esetu aj Kočtúcha a diskusia


Štátne vyznamenania si pri príležitosti sviatku vzniku SR dostali okrem iných zakladateľ softvérovej firmy Eset Miroslav Trnka, Hvezdoň Kočtúch (in memoriam), Ida Rapaičová, Silvester Krčméry, Vladimír Jukl (in memoriam), Peter Dvorský, Michal Martikáan, Peter Solan, Magda Paveleková. Kompletný zoznam v diskusii.

Športovec z ubytovne
v košickom parku tam sedel jak Turkmenbaši. Ale inak som si to v pokoji a mieri pozrel. Predpokladám, že Rada pre vysielanie im za tú reklamu pre ESET naparí tučnú pokutu. To len kvôli rovnosti. Inak si prácu tej firmy vážim.
yokiba
reklamu???
Vraj reklamu!Pre Teba mali vyhlasit nazov Reset??
Ocenovali,takze tak. A firma stoji vysosko,vysoko a ponuka nadstandart,plne uznavam.
borra
Mohli povedat
ze jedna nemenovana firma, co robi take one antivirotika pre elektrony. ;)
Juraj Lörinc
Tak si niekedy vypočuj nočnú pyramídu,
ako tam neviem v ktorý deň redaktorka vyskakuje, keď niekto povie hoci len názov účinnej látky, nieto ešte obchodný názov lieku.
yokiba


keď dali Hvezdoňovi Kočtúchovi,
to už mohli dať aj Matelkovi; a Janovi Ľuptákovi mala SAV-ka udeliť čestné členstvo...
alfaomega


H. Kočtúch - rozvoj ekonom. teórie:
Jeho geopolitická teória z roku 1993:
"Musíme byť za dobre s Ruskom lebo v jeho prírodných zdrojoch je celá Mendelejevova tabuľka"
Takto rozmýšlal aj bieloruský diktátor Lukašenko až kým mu Putin nezvýšil ceny plynu na štandardnú úroveň
Koštúchove argumenty za rozdelenie ČSFR:
"My sme doplácali na Čechov lebo tam museli Slováci robiť" (Teraz tam je ich 50 tisíc za rekreáciou) Teraz tam sú aj na štúdiách aby získali lepší štart do života. Tu by mohli stavať dialnice, s. Fico pre nich nič iné nema.
strix


by ma zaujimalo ci stary ujo pouziva software od trnku na komunikaciu s priatelmi
Vandroiy

Denník RSS vymysleli právnici a diskusia


Do odôvodnenia nevymenovania Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora sa ako zdroj istej informácie dostal istý „Denník RSS“. Bol to lapsus. Môžu za to právnici z prezidentskej kancelárie, ktorí ho zjavne nečítajú. Prezidentov hovorca Marek Trubač odmietol menovať týchto nečítajúcich.

(Pokiaľ chcete, môžete si denník RSS ho objednať zadarmo v spodnej časti pravého stĺpca.)

"Musíte niečo nájsť!!!"
Jedného rána pred viac ako rokom sa súdruh prezident hlavy štátu zobudil z hrozného sna, že Čentéš bol zvolený za generálneho prokurátora napriek tomu, že ho nepodporila jeho rodná strana.
Okamžite zmobilizoval právnych expertov, ktorým poslal Googlom e-mail, aby našli niečo nezákonné na tejto voľbe, prípadne na Čentéšovi. Po viac ako roku, našli iba dve materské znamienka a štyri je..áky a na základe toho horúčkovite viac ako rok smolili jeden 9 stranový text, ktorý vôjde do dejín slovenského práva, lebo toľko strán o ničom sa ešte nikomu, okrem súdruha V.I.Lenina, nepodarilo napísať. Síce v ňom nie je nič, čo by svedčilo proti osobe a o nekompetentnosti Čentéša, ale je toho dosť na to, aby Maximálna ..ňa tento právny paškvil podpísala a poslala Googlom na stránku prezidentskej kancelárie a tiež parlamentnému kachličkárovi.
Potom si spokojne odfúkol so slovami: "Do boha, ale sme mu dali!!!" a začal smoliť novoročný prejav, ktorého hlavnou myšlienkou mala byť výzva občanom Slovenska, aby pomohli vláde naplniť štátnu pokladnicu, lebo hrozí, že keď sa Maximálna ..ňa zobudí, nebude ani na jeho doživotnú rentu.
mandarin
ja nechápem, prečo
na adresu prezidenta musíte stále žartovať.
.
oni prosto v tom prezidentskom paláci majú stálu službu.
tá sleduje analyzuje a vyjadruje sa.
to denne.
a keďže im šéfuje robert, tak je logické, že tá denná služba sa volá robertova stála služba.
v skratke denník rss.
.
a boľševizmus musí byť zničený!!!
Pán prezident, ešte ste zabudli
uviesť ďalšie denníky, ktoré by potvrdili pravdivosť vašeho rozhodnutia. Jedná sa menovite o denník PC, týždeník Windows a mesačník Explorer.
.TiTuS


RSS je teraz pre zmenu "pocitacova technologia"??? Uz to bol dennik, teraz pocitacova technologia, nabuduce povie Truba-c, ze sa to maze na chleba.
Zuzana Šubová


Dobre ze Trubac nepovedal
"ale ved to bolo absolutne vtipne!"
Peter Fidler

Košickí revízori fotia ľudí. Bez súhlasu nesmú a diskusia


Nemáš lístok, nemáš doklady, cvaknú si ťa. Aj keď nesúhlasíš, pre potreby dokazovania. Vraj to ale nesmú. Tak ako to je?

1/3
Čo sa týka platenia za MHD či už na Slovensku alebo v Európe, tak pre mňa je nastúpenie do dopravného prostriedku MHD natoľko stresujúcou a šokújucou situáciou, že vždy zabudnem, či som si už nejaký lístok označil alebo nie...
Lukáš Bartovič


asi zacnem chodit so zahalenou tvarou,aby ludia na ulici nevideli moje osobne udaje :)
priložte kar tu

Slovan Malkina neubránil, ale vyhral a diskusia


V Magnitogorsku s miestnym Metallurgom Slovan vyhral po samostatných nájazdoch. To boli príjemné dva body u favorita.

Už som sem písal zopár prognóz na zápasy Slovana. Slovan síce uhral viac bodov, ako som predpokladal, ale zrejme ide len o štatistickú odchýlku, takže som sa v podstate veľmi nemýlil.
To že Slovan získal toľko bodov, koľko získal, bolo spôsobené nasledujúcimi príčinami:

--o-- Vedenie ruskej ligy si zrejme želá, aby nováčikovia v súťaži neskončili na úplne poslednom mieste. Bolo by to potom príliš demotivujúce pre záujemcov o budúcu účasť v tejto súťaži. Vie sa predsa, že vedenie KHL si v lige želá kluby z Česka, Švédska či Švajčiarska. Ak sa vyšle signál, že maličký klub z malej krajiny dokáže uhrať také 18ste miesto, tak veľké kluby si budú myslieť, že po vstupe do ligy by sa automaticky zaradili medzi favoritov. To by vysvetľovalo fakt, že mnoho ruských klubov hralo so Slovanom na 20%.

--o-- Slovan svoje domáce zápasy zámerne zvykne hrať v neskorom čase, keď je v Rusku už po polnoci. Najmä proti tímom zo spodku tabuľky, s ktorými má aspoň akú takú šancu uhrať body. Napríklad predvčerom s Ekaterinburgom. Dnes s Magnitogorskom sa hrá v normálnejšom čase, keďže z dnešného zápasu azda nikto nečaká nejaké body pre Slovan.

Dôvody, prečo odteraz bude Slovan najmä prehrávať, tu neuvediem, keďže by som sa len opakoval a každý rozumný človek si ich vie zdôvodniť aj sám. Uvediem tu len svoj typ na dnešný zápas: Magnitogorsk dá istotne viac ako 7 gólov a Slovan ich dá najviac 2. Magnitogorsk má zatiaľ zdrvujúcu prevahu a je len otázkou minút, kedy sa to prenesie aj do gólového stavu. Do konca sezóny ešte Slovan získa 5 až 10 bodov, čo na play-off nebude ani zďaleka stačiť.
Kôň
Koho zaujímajú prognózy nejakého koňa?
Milosbb8888
určite všetkých, bez neho si diskusiu neviem ani predstaviť... chýbala by mi, LOŠAĎ štatistíčeskaja...
Pepepeter

Kôň je klasik mnohých diskusií o Slovane. Čo takto trochu bratislavsko-východniarskeho flejmu?

Go Magnitogorsk go! ukážte paštekárom ako sa hrá hokej.
duracel
Ale ved Kesice nehraju proti Magnitogorsku... ti hraju vrcholny zapas kola horskej ligy v "najlipsej arene v galaxii Stil Arene" so Skalicou
:o)
ved vasa arena by sa tiez mala volat Steal.
a na margo východu,tak Siroký okradol státisice slovakov a to ze pochadza z vychodu vam nevadí,ze hraju u vas vychodniari to vam nevadí,ved napiste im nech tahaju spat na východ ked vam je tak východ nepríjemný
Roman Romanov
Nejde o to, ale východniari žerú malé deti.
Ján 2 :-((

Figel ako teaneger a diskusia


Gabriela Závacká sa rozprávala s niekoľkými ľuďmi o časoch, keď Ján Figeľ bol študentom. Ako sa učil, čo nosil, ako sa správal, to všetko ešte v čase, keď nemusel čeliť, ako za posledné tri roky, neopodstatnenému osočovaniu.

pise sa to teenager. a este ste zabudli spomenut tu svatoziaru co ma.
DeusExMachina
hm
napisala to spravne,na myslela tea ***** (a), teda cernocha zbierajuceho caj...
ferko-mrkvicka-spac


vase texty by si zasluzili sturove pero, pretoze malokto tak hlboko namaca atrament v pulzujucej studnicke pisarskeho remesla a necha do seba prenikat figelov tichy no nastojcivy sarm proti vsetkym neprajnikom!

(teda mozno este tak kristinka kralikova z prievidze, jej vibrujuci styl je porovnatelny s vasim, no ta miesto met najvyssich (190cm) sa uspokojila s umelou nahradou - http://www.pluska.sk/thumb/ima...).

vas text je na hard on, vzacne v sebe spaja styl a obsah - okrem umnej inojazycnej slovnej hracky "teaneger" ktora navodzuje neopisne dojem z pana figela ako jemneho, citliveho a pokojneho anglicana stoicky popijajuceho bergamotovy caj z meissenskeho porcelanu so vztycenym malickom a zaroven ho ako katolika dava do pozicie najnizsej socialnej kasty - cierneho otroka - pretoze jezis tak ako figel, prisiel na tuto zem aby zachranil tych najbiednejsich, najodstrkovanejsich a najopluvanejsich, tak prichadza aj s primarnymi pramenmi historiografie - spomienkami jeho blizkych ako uz v utlom veku bol predseda kdh nasepkavac z poslednej lavice na hodinach anglictiny a tento unikatny hlasovy prejav mu ostal podnes. bez vas, by sme dovody nevedeli a historia by nam to nezabudla!

taktiez jemny plamienok charitativnej cinnosti plapolal v jankovi uz od mala - daval odpisovat domace ulohy a tak sa delil s tymi, ktorym blahoslaveny duch toho chudobne nadelil. dnes sa z plamienku stala vatra a pan figel sa uz nedeli iba o domace ulohy ale i vlastny byt! svet patri spravodlivym a ti zachrania svet! vdaka tomu ze ste tieto cnosti pana figela dali do perspektivy a ukazali na casovej osi ich nespornu evoluciu, umoznili ste jeho neprajnikom okusit aspon zavan z ludskeho tepla ktore z pana figela sala.

ale ja by som isiel este dalej, urcite mozno najst v spomienkach na mlady vek pana predsedu a jeho gymnazialne casy v caklove i svedectva ako sa uz vtedy pripravoval na doktorat zo socialnej prace, ked pomahal svojim bliznym nielen s domacimi ulohami ale vypracoval aj teoriu tzv. unus dies - jednodnoveho katolicizmu, ktory umoznoval aj prudko veriacim katolikom skombinovat karierny postup v marxisticko-leninskej realite s nedelnou navstevou kostola - teoria vravi, ze sest dni je clovek predsedom fakultneho vyboru socialistickeho zvazu mladeze, ale na den siedmy - je z neho katolik. a prax dala doktorovi figelovi za pravdu, da sa to! o tomto treba pisat!

zle jazyky vravia ze takychto ludi nechapaci a zloprajnici nazyvali aj anusaci ale to je ta ista skupinka, co nechape, ze pan figel si spravil tretinovy doktorat zo samej skromnosti! vsak dve tretiny ci nebodaj tri tretiny a uz by ho i tak okydavali ze je neskromny, ze sa neuspokoji aj s malom! takychto judasov si nevsimajte, ti nevedia pochopit veci v kontexte a uz vobec ich neroztapa jeho okunavy usmev.

a ak vam nahodou znova hlas posepka nejake slovko po anglicky, nedajte sa a napiste to tak ako si myslite ze sa to pise. otvarate tym interpretacne moznosti a zvysujete svoje sance byt na novinarskom vrchole sturovho pera.

moj hlas mate. nahlas a nie posepky!
pjotr
ja som to desifroval tak, ze bol teen eager.
Samuel Marec

Aj autorke sa pjotrova reakcia páčila, keďže mu v komentári napísala "vďaka za uznanie!"

Vedci prekročili absolútnu nulu a diskusia


Teda nie že by ju prekročili svojimi nohami. Len vôbec po prvý raz vytvorili plyn, ktorého teplota bola ešte nižšia ako absolútna nula. Aspoň v istom špeciálnom zmysle.

Toto Chuck Norris dokazal este na zakladnej skole.
Krajsi od certa


Podla mna sa to neda vyjadrit. Jeden stupen (Celzia alebo Kelvina) je definovany nejakou termodynamickou energiou trojneho bodu vody, oni sa ale nehrali s termodynamickou teplotou, ale atomarnou strukturou latky a dostali ju do takeho stavu, ze z nej zobrali viac energie ako je treba na dosiahnutie absolutnej nuly a ostala stabilna. Teplota je makroskopickou velicinou, nema zmysel sa o nej bavit na atomarnej (alebo nizsej) urovni. Oni ale zmenili tu atomarnu uroven.
Ale rad si precitam, co o tom napise do diskusie nejaky fyzik, ja som pouzil len stredoskolske vedomosti.
Martin Marušic
Z tohto som rozumel prvu a poslednu vetu .. :)
Macros
azdy slovak predsa
rozumie, vidi a keca do vsetkeho. Vymikas sa priemeru.
K+
LSD1979
Možno len nebude Slovák.
Milosbb


vedci ma tu roztrhajú určite na cimpr - campr /hoci aj cimpr je dosť/, ale u nás je absolútna nula politický termín
ivetaiveta
Bohuzial
v nasej krajine mame "politicke materialy", ktore hravo dosahuju hodnoty aj pod absolutnou nulou... :(
Ehm_sk


Takze aj Rusom uz bude moct byt zima...
zalozny-nick


Zaujímavý objav a ešte zaujímavejšia diskusia. Veľa som sa z nej dozvedela, čo nutne neznamená, že som z nej múdrejšia:)
Čo ma ale prekvapuje, že čítam 6.stranu diskusie a ešte nik nepoložil tú zásadnú otázku, o lacnejšom chlebe.
To musí niečo znamenať! :P
darebnica

Harabin bol v bezvedomí, možno dostal infarkt a diskusia


Predseda Najvyššieho súdu odpadol na viedenskom letisku pri nastupovaní do lietadla.

toho pána sa bojí aj zubatá, lebo ju by zažaloval a pýtal od nej odškodé.
nal
možno ho len
chce pozvať na rokovanie o výške toho odškodného
s mx


otazka
mam otazku..nechysta sa aj hranol s kachlickarom na vylet do Chile..?? - prospelo by im to a hlavne tomuto nasmu zbedacovanemu narodu..
bingo222

Gašparovič podal trestné oznámenie pre ohováranie v blogu a diskusia


Dôvod je zrejmý. Autor blogu Juraj Poláček naznačil, že by snáď pán prezident mohol mať niečo spoločné s tragédiou, ktoré sa odohrala v roku 2009 na poľovačke, keď bol nešťastne postrelený poľovný referent Michal Bobák. Dnes už vieme, že pán prezident s touto smrťou nemá nič spoločné, priebežné vysvetlenia presvedčili všetkých, vrátane Daniela Lipšica.

Google - obrázky - vyhľadávanie: "analfabet"
Na 12 zo 16 prvých je Gašpar Ivanovič.
Tento výsledok asi dosiahol jak vkuse telefonoval cez ten Google :-)
babs

Mimochodom, skúšal som to teraz a je to ešte horšie. :(

"Nesúhlasím s tými, ktorí hovoria, že je to protiústavný zákon. Je v rozpore s dvoma článkami ústavy a nie s celou ústavou."
vbapps


Výborne sudruh Seatovic
Treba na daného blogera upozorniť, aby sa to začalo rozmazávať v médiách a by sa v celej kauze začali vŕtať aj iní novinári a našli niečo, čo SIS prehliadla (okrem tej dovolenky, ako už spomínajú diskutujúci nado mnou).
Verí si, verí. Asi si myslí, že keď mu to súd odklepne, tak sa to aj stane pravdou.
Pri ich bohorovnej arogancii mám občas pocit, že Smerovláda by mohla skončiť aj skôr ako v 2020, takto si to reálne môžu u ľudí pohnojiť.
Btw tá hustota červenobrigádnikov v tejto diskusii tiež o niečom vypovedá. Ešte bude sranda.
xorxee18
Streissand effect
"Známa speváčka Barbra Streisand mala česť požičať meno tomuto efektu po kauze z roku 2003, keď sa súdnym sporom snažila zabrániť šíreniu fotografie jej vily z vtáčej perspektívy. Jej rezidencia sa náhodne ocitla medzi 12 000 leteckými fotografiami, ktoré mali zmapovať dôsledky erózie. To, či by si jej vilu na fotkách niekto všimol, je otázne; po žalobe o 50 miliónov dolárov a veľkej medializácii však stránku s tými­to fotkami navštívilo 420 000 ľudí za jediný mesiac. Ukázalo sa, že práve dynamika internetu je vo feno­méne efektu Streisandovej primárnym katalyzátorom."
jmke


Teraz chapem aky je Gasparovic chytry. Po dlhu dobu sa prezentuje ako senilny, brepta, robi trapasy, stucha do Ivety, atd. To cele je iba jeho krycia taktika, aby sa mal naco vyhovorit, ked ho raz pri dacom chytia.
Celofan

Slovenský balón poletí do stratosféry. Prečítajte si, ako bude let vyzerať a diskusia


Na dvadsiate výročie SME, 15. januára ráno poslali do stratosféry balón s nákladom. Ten bol tvorený prístrojmi, novinami (SME) a bryndzovými haluškami, ako ináč. Pred štartom sa o tom dosť písalo, čo a ako bude. Po celej akcii sa tiež písalo o tom, ako bolo. Dopadlo to dobre a keďže balón pristál na území ČR, samozrejme si to všimli aj v idnes s tiež vcelku výživnou diskusiou.

a ked to padne niekomu na hlavu? bez padáka?
vokal3
co na hlavu,ale ked to padne dakde do osady tak im zezeru halusky a s novinamy si...a cely vyskum bude zmareny
spasiteľ


Myslím, že
Peter Schutz nakoniec z tej výšky skočí....
set
:-D
a gps zariadenia nezlyhaju a niekto ho znova objavi
modra je zla


podla niektorych reakcii nadomnou by diskuteri miesto celkom zaujimaveho pokusu viac privitali novy rodinny serial novakovci, vysielany 5x tyzdenne medzi nejakymi sekerovcami a motykovcami.
jezis adam kristus pazout

Harabin nedostal infarkt. Má sa už lepšie a vo štvrtok možno pôjde domov a diskusia


Takže príčinou kolapsu predsedu Najvyššieho súdu na viedenskom letisku nebol infarkt. Dobre tak, s infarktom by to fakt bolo vážne. To sa hneď aj čierny humor menej černie.

Zubata
A ja uz som si myslel, ze Zubata sa uz nemohla pozerat ako je zabetonovany vo svojej funkcii a prisla ho odvolat osobne...
RonnieKönig
bohuzial, harabin presvedcil Zubatu ze skutok sa nestal ...
stanov
nie, povedal jej, že pôjde do basy
Kurič


Ciste hypoteticka otazka ...
Mohlo by sa stat, ze uder do Harabinovej hlavy mu moze vlastne pomoct ? Napadlo ma, ze pokazit by sa teoreticky uz nic nedalo.
Ak by som mal pravdu, zakonite by vznikla moznost vyliecit kopancom do hlavy dokonca aj naseho uja prezidenta. Mozno by stacil jeden kopanec ..... ak by to nestacilo urcite by sa na Slovensku naslo zopar tisic jednotlivcov, ktori by mu chceli dalsim kopancom pomoc.
skmirror

Armstrong chce odkryť ďalšie tajomstvá dopingu a diskusia


Dopoval. Celú kariéru to odmietal, aj po jej skončení to odmietal. Priznal sa až pod ťarchou dôkazov z rôznych strán. A teraz chce svedčiť, aby nedostal najvyššie možné tresty. Nič moc.

Bolt
Tak a ešte Bolta!
wimp
phelpsa, federera...??
mucha_puk
šeba ...!!
jan447_
gasparovica...
sasjaq
On neberie nič. On je talent od boha
plcho

Antikoncepčná kultúra - kultúra smrti a diskusia


Lucia Sámelová prispela do miliónkrát omletej témy zbierkou tisíckrát vypovedaných hesiel, tentoraz za stranu protianikoncepčnú, čo ostatne naznačuje aj názov článku. Vernosť, dávanie, prijímanie detí, prirodzenosť.

cudzoložiť sa dá aj v neplodné dni keby už len o to šlo...
Viera Šimkovičová


nechapem
preco robis zo sexu taku tajomnu zahadu. fyziologicka potreba ako kazda ina. su ludia ktorym staci samotny fyzicky styk a su ludia ktori to citia intimnejsia a potrebuju k tomu aj citovu stranku veci. naco do toho montujes nejakeho boha.
antikoncepcia je uplne normalna vec. tak ako ked ides na turu a nechces si dolamat nohy, tak si obujes turisticke topanky, tak ak pri sexe nechces otehotniet, pouzijes antikoncepciu.
je inak zabavne ako krestania obhajuju rozne "prirodzene" metody antikoncepcie (ktore nam podla teba dal boh vo svojej nekonecnej mudrosti). aky principialny rozdiel je to oproti tomu ze chlap pouzije prezervativ? v konecnom dosledku ide len o to ako si "vrznut" bez rizika otehotnenia.
drotikar
tiež nerozumiem tomu, v čom je metóda plodné a neplodné dni rozdielna od ostatných, keď do toho nejdú podľa autorkinho názoru so všetkým, čiže aj s vôľou priviesť na svet dieťa..
dominika janeckova
Je v tom rozdiel. Plodne a nepladne dni je vysoko nespolahliva metoda, vdaka ktorej bolo pocatych uz vela deti. Ma niekolko "pozitiv": Po prve je zena v strese z pripadneho tehotenstva a po druhe, partneri sa riadia kalendarom, namiesto svojich spontannych pocitov a tuzieb, co je spolahlivy zabijak intimneho zivota.
Iriss


nemudruj, súložiť máš vždy,
keď to chce manžel. keď chceš stredovek, bez gumy, bez antikoncepcie, tak ho máš mať so všetkým.
a samozrejme aj právom prvej noci...
govaov
:-D
a pravo pvej noci ma kto? premier ci prezident?
tato demokracia vsetko len komplikuje... ;-))
drotikar

Múr nárekov držia pokope milióny lístočkov a diskusia


Múr nárekov je taká stena v Jeruzaleme, ktorá ako jediná zostala Židom z druhého chrámu. Je to veľmi posvätné miesto. Modlí sa pri ňom, ale tiež sa do jeho škár vkladajú lístočky so želaniami. Tisíce, milióny ročne.

Pekné
Pekný článok. Ďakujem.
Trochu off topic: Nevdojak som si pomyslel, že múr nárekov by bol ideálnym miestom pre Kolesíka. On má lístočky veľmi rád.
Koordinátor úderky

Islanders chcú Višňovského suspendovať a diskusia


Ľubomírovi Višňovskému sa po skočení lockoutu NHL moc nechcelo späť za more. V Slovane mu bolo dobre, na Islanders sa netešil, aj rodinné komplikácie sa pridružili. Chcel zostať v Slovane, no Islanders mu pohrozili suspendáciou, ktorá by platila aj v KHL. (Dnes už vieme, že hrozbu aj splnili.)

NHL pomohla zahladiť Višňovského dopingový nález na olympiáde a on sa jej zato takto odvďačuje ...
Kurič
mozes to prosim rozvyt?
panza09
Asi takto?
NHL pomohla-vauuuu zahladiiiiiiiť Višňovského dopingový-ýýýýýýýýý nález na olyyyyyympiáááádeeeeeee a on sa jej zato-vauuuuu takto odvďaču-u-u-u-u-je-vauuuu ...
Juraj Lörinc

Rusko chce do konca roka z výstroja vojakov vyradiť onuce a diskusia


Ruská armáda nemá vo výstroji ponožky, ale onuce. Je to vec historická, už od pamätného roku 1812.

Panebože....
....Onuce sa v ruskej armáde používajú od roku 1812....

A nemôžu si ich aspoň oprať? Ved za tie roky musia riadne smrdieť!
Alias_2


Onuce? V 21. storoci?
Neuveritelne.
Jman
Preco? Onuce ludstvo pouziva tisicrocia. Lahko sa ziskavaju, lahko sa peru, ked ta niekde tlacia, jednoducho ich previazes, tym ze sa im musis sem tam venovat ta nutia dodrzovat zakladnu hygienu noh (co je v poli zvlast dolezite). Keby si sa musel dlhodobo presuvat cez sibirske mociare a tajgu bez prisunu zasob, ver tomu ze aj keby si mal najmodernejsie termoponozky, tak po roku pobehujes v onuciach a topankach vystlanych lisajnikmi.
osoba na opravu
A ked vojaka napadol
sibirsky tiger, stacilo dat dole bagandze. Preto su sibirske tigre plache, ked zbadaju cloveka.
Namrzeny kadaver


Onuce (omotky, rus. parťjanky)
nosil ešte môj otec do pollitrákov. Nevýhoda bola v tom, že ak si si to nevedel omotať, tak si bol "ranený" ešte pred nástupom do boja. Zle poskladaná onuca vojaka spoľahlivo vyradila a spôsobila mu krvavé rany.
Mať v ruskej armáde "parťjanky" bolo príznakom holuba. Mazáci (dedi) chodili naboso. Na VVP Doupov som videl na vlastné oči mazákov naboso (sami sa mi tým chválili) v zime. krátky komentár: "Nam gnijút nógi".
Prosto katastrofa.
brblavy karol

Po dvoch nepravdivých verziách prezident už svoju polohu nevysvetlí a diskusia


Veľmi delikátna záležitosť. Zlyhali dva pokusy o vysvetlenie polohy, kde sa nachádzal prezident Ivan Gašparovič v čase istej tragickej udalosti. Dvakrát sa prezidentská kancelária v tomto prípade na čele s hovorcom Marekom Trubačom pomýlila (v lepšom prípade) alebo vedome klamala (v horšom prípade). Potom to vzdali - že radšej nepovedia nič, aby sa opäť nepomýlili.

prezidentska kancelaria uz vydala tretie stanovisko:

15.1.2013, bratislava

prezident hlavy statnosti odsudzuje novinarsky hon na svoju osobu. zatialco cena penazeniek nasich obchodov neuprosne stupa, novinari z dennika rss poluju na prezidenta sr akoby vyvrazdil nadory v spojenych nadobach a bol nejaky uchylny chlorofyl.

a pritom jeho abili je jasne - z piatka na sobotu stravil este cas na balkone srbskeho pobrezia, co mu moze dosvedcit papez dominik xvi, ktory s nim vtedy googloval 28 hodin, co je takmer cely jeden den kompletne. zvysok dna pan prezident akuloval o investiciach v hedgehog fundoch a poobede podpisal libanonsku zmluvu. analfabeti si to mozu overit u ministra zahranicnych veci lisabonu. ako povedal akoby clen predsedu vlady uradu sr, toto je hyenizmus noviciarskych protiutok a nemoze ostat bez nasledkov na radost zo smutku nasej dvadstarocnice, ktorej skoro stvrtstorocie si tento mesiac pripiname.

jeho excelentna statnica preto vyzyva obcanov republiky nasej vlasti, aby sa nenechali odradit podpasovymi zasahmi do svojstojnosti svojho prezidenta ale aby vnimali jeho najvyssie postavenie ako vztyceny symbol buducnosti a nadeje, ktora caka krajinu nasich starych ujov.
pjotr


Polohy
vysvetľovať nemusí. Stačí keď povie kde bol.
štatistická odchylka


Pridám ešte jeden odkaz na sumár, ktorý o žartoch na účet pána prezidenta šiel do sveta a myslím, že zatiaľ vcelku stačilo. Mne to už ani nie je veľmi smiešne, je mi tak skôr tak mierne smutno-zúrivo.

Desať naozaj príšerných filmov minulého roka a diskusia


Relácia TV SME Screener, ktorá sa venovala desiatke mimoriadne nepodarených filmov roka 2012, ktoré boli aj v slovenských kinách.

tak fajn
ma skutocne priserny hudobny podmaz. kto zbuchal ten navrat k socpopu?
KilliManJaro
tak fajn...
má slabý ešte aj ten trailer...
michaelik
trailer na komediu bez jedinej vtipnej sceny, to sa len tak nevidi :)
AVGNOD


uff, no v amerike tieto popcornove flicky aspon preplacaju obstojnym CGI... u nas to musi ist aj bez toho :)
Leclercq
Tak je rozdiel robit film za 200 milionov a za 2000 eur :)
mattyas
Hej, v pripade posledneho filmu isla polovica rozpoctu na tie slikony :)
Lodovik

A dajme si aj citovaného klasika Františka Fuku, ktorý sa takto vyjadril o Twiligthe a n.z. Mellon nám to posunul (originál tu):

Z recenzie F,Fuky
Některé věci zůstávají konstantní: Většina filmu je i nadále nekompromisně cílená na trochu jednodušší děvčata ve věku mezi první menstruací a druhým potratem. Na děvčata, která sní o tom, že o ně projeví zájem dva úžasní mládenci, z nichž aspoň jeden bude nejen krásný, inteligentní, silný a bohatý, ale současně také něžný (až zženštilý), citlivý, starostlivý, zoufale zamilovaný a NEPŮJDE MU JENOM O JEDNO (na rozdíl od Karla a Pepy, kteří tehdy ve Stodolní taky říkali, že jim nejde jenom o jedno, ale přitom jim šlo jenom o jedno, ježišmarjá to je v prdeli, co já budu teď dělat, hlavně to neříct mámě, to by mě vykopla z domu, no aspoň že už dávají ten novej Tvalajt).

Z hlediska dějové stavby se může i čtvrtý film směle měřit s nejdebilnějšími tureckými telenovelami. Přesněji řečeno, platí to plně pro jeho první dvě třetiny (filma má 110 minut!), ve kterých sledujeme, jak Bella a Edward mají svatbu a jak jedou na líbánky do superluxusního bungalowu na soukromý ostrov u Ria de Janeira. Skutečnost, že Edward je upír, se při tom všem ani nijak moc neprojevuje. Prostě sledujeme dlouhé scény příprav na svatbu (rodiče pláčou), svatby (všichni pláčou), svatební noci (Bella pláče), rána po svatební noci (Edward pláče) a asi čtrnáct dnů následných líbánek (já pláču, protože jsem neviděl jedinou erotickou scénu).

:-)
nespravodlivo zablokovaný Mellon

Hovädzie hamburgery z britského Tesca a Lidlu obsahovali konské mäso a diskusia


Inými slovami, hovädzie nebolo tak celkom hovädzie. Ale to je len taká malá konina. Kontrola na to neprišla u nás, ani v Nemecku, ale v Írsku a vo Veľkej Británia. U nás pohoda.

Mozu byt radi, ze tam mali aspon nejake maso.
Pri pohlade na zlozenie niektorych "masovych" vyrobkov predavanych na Slovensku by sme im aj mohli zavidiet.
random
Ešte sa od nás majú čo učiť, amatéri. Kto to kedy videl predávať mäsové výrobky z mäsa. Také hydinové Tesco párky s obsahom mäsa 22 %, to je mňamka.
karotka
Aké mäso
Raz bude v hamburgeroch ľudské mäso a po zistení prehlásia, že to nie je zdravotné riziko. A možno tam aj je len to ešte nikoho nenapadlo testovať.
PeŤo
Ty si nejaky fajnovy...:-) Ved snad nechces, aby odstavili celu linku a vyhodili kopec masa do kosa len preto, ze si z casu na cas niekto odfajkne prst a spadne to do mlynceka...
ak
AJ
s udrzbarom a naradim...
vr@to
a ze ten udrzbar
mal to naradie velke potvrdili vsetky pracovnicky pri pase....
rypák rezňovitý
A TO
sa vola recyklacia, parky ako naradie, vsakze damy.
vr@to


parada
uz sa mozeme tesit na akciove hamburgery v nasich a ceskych tesco hypermarketoch. :-)
Moniker


... kym v tych parkoch nie je jokej Vana tak je to ok ...
komunistaa
pardon hambacoch ...
komunistaa


kde sa da zohnat take mnozstvo konskeho? ved to sa nikde na farmach vo velkom nechova, ci ako?
tuniak
chova... hlavne vo francuzsku. tam je konske maso oblubene. maju aj speci masove plemena. ale aj od nas, z polska, madarska... ak stretnes na ceste kamion nalozeny konikmi tak vedz ze na dostihy nejdu...
vesuvitLC
Raz som cital, ze dakde v USA alebo v Kanade mali prebytok kobyl, ktore boli chovane kvoli hormonom, tie sa pouzivali v liecivach pre zeny... ked uz kobyly nebolo treba, alebo boli stare, tak ich chceli umiestnit na nejakom ranci, aby tam dozili, ale nakoniec tusim skoncili u masiara. Takze aj tak.
jezko_jozko

Interný humor športovej sekcie, tentoraz si neodpustím:

Hej halo, slovanisti, nevideli ste niekde Kona ? Podozrivo mlci...:D
mugo

Mladí Američania a Rusi postúpili do semifinále a diskusia


Ináč vcelku lakonické správy z MS 20 v ľadovom hokeji mali zjavne niekoľko verzií. V niektorej z nich sa vyskytovala aj zostava tímov zápasu Česko - USA, keď Česi dostali do zubov od Američanov 0:7. A neboli to zostavy hocijaké, boli pekne správne preložené.

Rúra
Ten Rúra v obrane USA namiesto Trouba ma byt akoze vtip? Velmi impozantny pokus..
papo12
Tak toto je fakt len dokazom toho, ze tu clanky vznikaju len prehnanim cez google translate. Famozna novinarska praca a este za to beru prachy
mattyas
Zaujímavé, že Troubu prekrstilo na Rúru,
ale Barbera na Holiča nie. Neprekladal to náhodou redaktor cez google translate z Češtiny?...
http://www.imagehosting.cz/?v=...
bialbog
je preložená aj česká zostava!
Teraz som si to všimol, Hyka, Beran, Beránek, Němec.
Piáno víťazí.
bialbog
Nj, Smetiarom ide karta hned od zaciatku roka.. uz ani nestaci, ze za nich pise clanky iDnes, lebo este aj ten preklad z nam najblizsieho jazyka zvyknu pravidelne ***** To sa potom taky clanok (v tom lepsom pripade) este par hodin potichu meni podla ohlasov diskuterov do svojej finalnej podoby, zmeny su samozrejme nevyznacene a o ospravedlneni sa za odflaknutu fuserinu mozeme samozrejme iba snivat. Ci uz je to sport, technika, ci hociktora dalsia rubrika, vsetko slendrian na slendrian, hlavne ze velkolepo (resp. velkohubo) zaviedli Piano, zo ziskov ktoreho nakoniec asi neboli schopni zaplatit ani len toho korektora, ked uz si to svoje veldielo samotni "redaktori" (haha) po sebe ani len necitaju.
Mr. M

Tesco na pôde od cirkvi nesmie predávať kondómy a diskusia


Nedávno otvorená predajňa Tesco v Ivanke pri Dunaji je v nedeľu zatvorená. Navyše v nej nezoženiete kondómy, aj keď v iných predajniach Tesco sú štandardným sortimentom. Dôvod je jednoduchý - Tesco sa tak dohodlo s vlastníkom pôdy, ktorú má pod supermarketom prenajatú.

A šalátové uhorky s banánmi?
Bigalow
to je ok
ale nesmu byt zabalene.
amerigo bezpucci
a majú american pie? :D
Seraphim79
cream pie ?....
lobsterman_revival

Glváč schoval nákup lietadiel a diskusia


Ministerstvo obrany pred koncom roka kúpilo bez súťaže dve malé lietadlá za 9,8 milióna eur. Vraj ide o modernizáciu. Nekupuje sa od výrobcu, ale od miestneho výhradného zástupcu, no vraj to nie je drahšie ako napriamo. Eseročka Manipul je týmto prostredníkom.

Sprostredkovateľ - eseročka Manipul. Fakt krásny a výstižný názov pre firmu :) Proste SMER.
Facepunch
ano a odzadu "Lup i nam" ..
cashroller
si trafil!
uplne presne
kobietka
paráda.
idem si založiť firmu jedolz s.r.o., zákazky budem mať isté.
govaov

Čaplovič: Učitelia budú do konca volebného obdobia zarábať 940 eur a diskusia


Podľa ministra financii sa priemerné mzdy učiteľov základných a stredných škol k tejto sume priblížia už v tomto roku, na nejakých 934 eur. Podľa ministra školstva sa platy učiteľov môžu zvyšovať etapovito, tak, aby dosiahli 1,2-násobok priemernej mzdy v národnom hospodárstve.

Samotný minister určí, ktorí traja učitelia to budú.
babs


a oni nielenze slubuju, ale aj drzo a bez hanby klamu.
934 EUR priemerna hruba mzda ucitela ZS a SS. Haha. V akom vsemire ten Kazimir zije?
_m.
Sa mu čudujem že neukázal graf.
normalnyslovak


...je to poznať, súdruh minister, ty si si aj v škole robil srandu z Učiteľov...
kameň


Čaplovič: Učitelia budú do konca volebného obdobia zarábať 940 eur. Ročne.
nitram11

Kúpa lietadla cez sprostredkovateľa? Pre armádu áno, inak nie a diskusia


S firmou Manipul je asi ešte jeden problém. Vyzerá to po preskúmaní tak, že výhradným zástupcom je len pri obchodovaní so štátom, so súkromníkmi do toho nejak vstupovať nemusí. Nič moc, poviem vám.

ach jo
ved ešte aj názov firmy pochádza zo slovesa manipulovať.. už len čakám kedy štátne zákazky budú vyhrávať frimy ako najšpekulant s.r.o., špekuluj a.s., lacné odrby s.r.o., zatlkaj s.r.o a tak dalej, a podobne..
Robiňo
Před vojenskou reformou z druhého století př. n. l. v manipulu pochodovalo 120 až 150 vojáků, po této reformě míval manipul i kolem dvou stovek mužů.
prevedene do dnesneho jazyka:
Provizia cini 120-150% miestami az 200%
stanov


Rozosmialo ma ze sumracnici si z nas robia prcu u aj pri vymyslani nazvov pre rozkradacske firmy.

Odporucam este:

Ulial s.r.o.
Dovacku a.s.
kachličkár Splaška

Stoch získal Puskásovu cenu za najkrajší gól a diskusia


Tak konečne aj dobrá správa týkajúca sa slovenského futbalu. Najkrajší gól roku 2012 podľa fanúšikov vsietil Miroslav Stoch v drese slovens... tureckého Fenerbahce Istanbul. Janičiar!!! :)

Nech sa mu ďalej darí,
a nenabúra ferrari,
a keď pôjde do baru,
nech nesadá do subaru,
nech mu šťastie praje dnes,
a nepoškriabe mercedes...
tritron
pokračovanie...
Zdá sa, že Turci poslali dosť hlasov
možno majú radi účes jeho vlasov.
Celkovo o ňom šušká sa,
že vyhrá nielen cenu Puškáša.
Určite bol pri tom veľmi rád -
náš hráč z Fenerbahce Carihrad:-)
monitor
volej-bal vo futbale :-)
Po skvelej prihrávke z rohu
pristála lopta na jeho nohu.

Bola to naozaj strela hodná kanoniera:
taká bomba, že skoro ostala v sieti diera.
monitor
:-)
Cenu Ti dal Valderáma,
ťažko dnes prejdeš dveráma,
Len nepi ako za troch,
stále si len Miňo Stoch.

A takúto parádu,
rob každý rok, doradu.
Nech náš futbal stále žije,
dokop nás do Brazílie.
i 1
trafil si to perfektne
nech sa ti to nezasekne
goly dalšie pridavaj
radosť ľudom rozdavaj
občas viac aj prihravaj
a menej nadavaj ;)
hujo
však bieda padá nám na hlavu
že jediná radosť je z futbalu
Branislav Juraj

Sneženie komplikuje dopravu v Bratislave, mešká aj MHD a diskusia


Bolo to ôsmeho januára, keď sa v Bratislave - ako už niekoľkokrát - snežní čerti ženili. Naozaj, tak laicky z pamäte by som povedal, že je to pomerne snežná zima na tunajšie pomery posledných rokov. A keď sneží, občas električkám zavieva koľaje a najmä výhybky, často sa autobusy neodstanú do kopcovitejších oblastí, ako sa šmýka a nie je to dosť upravené.

Najmenší ľudia
V Blave žijú najmenší ľudia na svete. Napadne 2 cm snehu a majú ho po ko... ehm, teda vyše hlavy... :-)))
vlasok
ked som tento vtip pocul prvy krat,skoro som spadol z dinosaura
Arogantny_mnich

Ujasnime si terminológiu:

re:
Proti označeniu Blavák sa vymedzujú tzv. Bratislavčania, ktorí v Bratislave majú aj trvalý pobyt a nežijú v prenajatom byte, ale vlastnom, zaťaženom hypotékou na ďalších 60 rokov, prípadne splatenom. Pre nich Blaváci nie sú vlastne Blaváci, ale cezpoľní (CPčkári). Proti Bratislavčanom sa vymedzujú tzv. rodení Bratislavčania, ktorí argumentujú tým, že Bratislavčania sú prisťahovalci, a oni sú tí praví, rodení Bratislavčania skutočne narodení v Bratislave.

Proti nim sa vymedzujú „rodení Bratislavčania s koreňmi v Bratislave“, ktorí rodených Bratislavčanov odzbroja otázkou: A kde sa narodili tvoji rodičia? „Rodený Bratislavčan“ odpovie: V Trebišove a v Bytči, a sklopí uši. Hovorí sa, že Krava zabudla, že bola teľaťom. Rodený Bratislavčan s koreňmi v Bratislave je ľahko rozpoznateľný - nikdy nevidel dopravnú značku D54b „koniec obce“ (pre neho koniec Bratislavy a teda obývateľného sveta) a teda keď ho prvýkrát vezmete na výlet na Oravu, pochvaľuje si, že všade je toľko stromov a aké je to pekné smradľavé.

Proti rodeným Bratislavčanom s koreňmi v Bratislave sa vymedzujú rodení Bratislavčania s koreňmi v Bratislave a celou generáciou predkov narodených v Bratislave (možno použiť aj akronym RBsKvBaCGPNvB). Ako synonymum pre toto nepraktické, dlhé označenie, sa sami seba nazývajú Prešporákmi. Podľa neoverených správ už žije len jedna Prešporáčka, zdržuje sa na Námestí SNP a Obchodnej ulici, a kričí korunkuuu, na jedlooo. (Všetko vždy prežerie, sviňa.)

zdroj : necyklopedia
eriskooo


Pri SC stara cesta na Sladkovicovo na kruhaci pri odbocke na Samorin sa zrazili 2 kamiony.

konkretne tu: https://maps.google.com/maps?q...

Kusok dalej je auto v jarku.

A ako som vykladal tovar pred susedov barak oproti vyletelo auto - nastastie to trafil tesne-presne medzi 2 stromy a nie az do plota.

GA-lantaci a DS-kari davajte pozor, to biuele na ceste sa vola sneh a smyka sa na tom!
Prvy_kekonom

Arcibiskup Sokol mal súkromný účet vo Vatikánskej banke a diskusia


Sokol si mal podľa TA3 účet založiť ešte počas pôsobenia na Trnavskej arcidiecéze. Peniaze na ňom mali sporný pôvod a sporné bolo aj ich faktické vlastníctvo. Nevyzerá to dobre.

Neveril
druhému pilieru....
set
radsej nech veri pilierom v kostole aby ho neprivalilo.
lobsterman_revival

Minúta po minúte: Horské priechody Makov a Šturec sú úplne neprejazdné (pondelok) a diskusia


Štrnásteho januára snežilo po celom Slovensku a tak že zase dosť. Veď vravím, že toto je vcelku snehová zima.

vsade pisu
ako keby mal byt koniec sveta na celom slovensku, panika zo snehu... ale tu vo vranove nespadla ani vlocka. Ked nas tu na vyhode berie voda, alebo zasypava sneh tak len v korzary vijde clanok, vtedy sa panika nesiri
carlosxs
...
Tak ja ti prezradim preco ;) Poznas ten vtip, ked dôjde koniec sveta do Vranova a vraví: "Konečne doma" :)))
SaigonBoy
Som z rovnakej (mozno este vacsej) diery - Stropkova, ale rehlim sa uz minutu na cele kolo.
lajko666

Bankoví lupiči v Berlíne vykopali 45-metrový tunel a diskusia


Za peniazmi pod zemou, treba kopať, kopať a kopať. Síce to trochu trvá, ale dobré plánovanie sa oplatí. Vypáčili hádam 200 bezpečnostných schránok, potom sa niečo pokašľalo.

nechcem rýpať....
ale cirka driessig meter in Deutschland je asi 45 metrov na Slovensku,či?
clichy
))
a je to dokonca aj na planiku napisane...30.....)))))
matkox
Oni maju totiz bulharske metre. My mame slovenske.
cjv
vykopali tridsat, vyfakturovali 45. Okruh podozrivych je pomerne Siroky.
Martin Marušic

Fotografuje aj to, prečo muži opúšťajú ženy a diskusia


Ako tvorí fotografka Jana Hojstričová. V rámci mesiaca fotografie mala zaujímavú výstavu s fotografiami tiel a priestorov, s ktorými sa zvyčajne na fajnových fotografiách nestretnete. V rámci diskusie sa veľmi riešilo stravovanie ako jeden z dôvodov vedúcich k zhoršovaniu výzoru dnešných ľudí, ale aj širšie aspekty toho, čo je akože krásne, erotické a pod. Pobavilo ma, keďže Janu poznám, ako sa do nej ako autorky pustili rôzni týpkovia. Keby všetci mali takú harmonickú rodinu ako Jana. :)

veganstvo je budúcnosť
Toto sa týka väčšinou ohlodávačov kostí - (konzumentom mäsa) a jedincom, ktorí pijú kojeneckú výživu kráv - (mliečne výrobky)
Athei
zvyknes casto
napr. vbehnut do klubu dochodcov alebo predajne elektroinstalacneho materialu a tam zacat vykrikovat svoju svatu agendu? Lebo ja nejaku suvislost s clankom nevidim.

p.s. ocne zuby taktne zakryvas?
DeusExMachina
Súvislosť je dosť zrejmá..
Keby sa fotografované subjekty stravovali trošku zdravšie a diétnejšie (nemusí to byť nutne vegánska strava), trošku viac dbali na celkovú životosprávu, ..vyzerali by príťažlivejšie pre svojich partnerov ;-)
mcmurphy
...ešte treba pozrieť na tých partnerov - či sa oplatí pre nich vôbec niečo podniknúť :)
blume


Milujem MASO
vegan nech si zerie kapustu ked chce..
Janko Hrajko
veganstvo je slabe
som za vitarianstvo, pokial mozno militantne - cakam na slivku pol dna kym nespadne, ozbrojeny AK47, a bdelo pozeram okolo seba aby mi ju niekto nevzal, detto orechy a ine plody. ak sa niekto priblizi, taaak...ratatatata soudruzi.

(joke) :-)
superskunk
stále slabé
pozor! tá slivka padá na zem za účelom rozmnožovania, takže ak by ju niekto zdvihol a nebodaj zjedol, tak by sa dopustil niečoho strašného, skoro ako zločinu na nenarodenom potomstve. Preto skutočný pravý milovník prírody by sa mal stravovať výlučne umelou syntézou aminokyselín
xymox
well...
to je pravda... ale kde si v stepi nasyntetizujem aminokyseliny? ožno by stálo zato, keby niekto vydal príručku "syntéza aminokyselín v domácich podmienkach". nepustíš sa do toho?
superskunk


Eh...prebehol som len fotky, sex si dám najskôr o týždeň. No nevadí, budem intenzívnejšie pracovať.
HeinzMorgenstern
Ty v tom vidis nieco sexualne, ale to je velka chyba. Keby to boli fotky mladych peknych zien, tak by to bolo len lacna prvoplanova erotika. Ale fotky starych tlstych prazenic, to je to skutocne umenie!
dick riddick

Opitému mužovi namerali neuveriteľných 7,1 promile a diskusia


Policajti ho našli ležať na chodníku a dostali ho do nemocnice. Z opice s hodnotou 7,1 promile alkoholu v krvi sa prebral po 20 hodinách. Trénovaný.

..
Nad alkoholom málokto vyhrá, typek však uhral cennú remízu :P
SaigonBoy


Iba druhe miesto?
Kokso, mať 7,1 promile, byť 20 hodín mimo a iba druhé miesto? To nase*e! :-)
noubady
A CT vyšetrenie nepreukázalo žiadne poškodenie mozgu!
Asi prestanem veriť tým CT vyšetreniam :)
darebnica


Jesus!
Kedy to už bude olympijská disciplína?
JimmyWalker
Na olympiáde
Najprv mi napadlo, že by sme dopadli ako v Londýne - aspoň bronz za Poliakmi a Rusmi. Potom som našiel zoznam rekordérov a je tam aj Lotyš s 8 promile, Bulhar s 9,14 a Francúz s 9,76. Poliakov s viac ako 10 bolo hneď niekoľko. Takže aj v tejto disciplíne by sme boli bez medaily. :-(
noubady
Ako to u nasich je bezne: Nie je dôlezite vyhrat,ale zucastnit sa :)
fabo.d
A ešte
keby alkohol bol zadara
Feďo


Kua toto sa mi nezdá. Na výške som mal rekord 25 pív - od rána do večera. To nemôže byť 7 promile....
jax
Tak,ale preco si pil nealko pivo... :-)
ferikus44
samozrejme, že to nie je 7 promile. to musí byť v krátkom slede. navyše sú tam aj iné faktory ako množstvo a čas. hlavne množstvo krvi v tele.

inak gratulujem k peknému výkonu. musel si šťať jak dostihový kôň.
m00t
My sme to nazývali prietokový ohrievač: studené dnu, teplé von :)
mijan


Dobre si myslím,
keď som presvedčená, že to pôjde zo zdravotného poistenia?
slusnyobcan
Účet v krčme? Kde je poistený? :D
mijan
no a čo
by si chcela aby bol samoplatca?
jožko haluz
Prečo nie?
Ja keď idem k lekárovi so psom, platím plnú sumu. Keď sa niekto prepije do sviňacieho štádia, tak tiež.
slusnyobcan
chalan
za život odviedol na dani z alkoholu toľko prachov, že ho mohli previesť na vyšetrenie do Innsbrucku!
more23
Zatiaľ všetko. Je to približne polovica januára, mám pocit, že druhá polovica bude o kúsok dlhšia, ako to tak rátam.

Mimochodom, Neil Armstrong v úvode je chyták, že či to niekto aj číta, takzvaný test čítania s pochopením v spojení so všeobecnou orientáciou. Samozrejme že ide o Louisa Armstronga, Oprah sa vyspovedal on.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kollár ležal na špeciálnom oddelení. Nemal prijímať návštevy ani nahrávať videá

O tom, že počas hospitalizácie vystúpil v televízii, nemocnica nevedela.


Už ste čítali?